VEF MINOX cēlbilžu GALERIJA

img549

img549

CIPARBILDI SKATĪT ŠEIT

13. diena – 22.08.2014.
Zemnieku saimniecība “Baltiņi”
Saimnieku Ilmāra un Guntas Pētersonu meita Sandra Marcinkeviča izmācījusies par juristi (2003.gadā LU sākām mācīties kopā :) ), atgriezusies laukos uz palikšanu. Brālis, būvinžinieris, strādā saimniecības jaunizveidotajā vairumtirdzniecības bāzē Rīgā – nodrošina ar “Baltiņos” izaudzēto veikalu tīklus Prizma, Elvi, Aibe un mazos veikalus, kā arī ar iepirkumiem sabiedriskās ēdināšanas iestādes. Sandra: “Visu var panākt ar ģimenes spēku un atbalstu”. Lepojas ar visu savu ģimeni, kas kopā šeit saimnieko jau 21 gadu. Sandras vīrs Rolands strādā speciālo uzdevumu bataljonā Rīgā, abi audzina divas atvases. Tik daudz sasniegt izdevies, pateicoties vecāku ieaudzinātajam darba tikumam. Sandra lepojas ar saviem vecākiem un zina: “tikai no mums pašiem – vecākiem – atkarīgs, kādi būs mūsu bērni”.
“Baltiņos” var novākt ražu sev- http://www.baltini.lv/plugins/shop/index.php
Mana ģimene jau izmantoja iespēju salasīt tomātus par 0,3-1eiro atkarībā no šķirnes. Tur var novākt arī kabačus, burkānus, sīpolus – gan baltos, gan sarkanos, zaļumus, utt.
Tik mazliet japapūlas un Latvijas dārzeņi galdā :)
“Baltiņos” apsaimnieko 600 hektārus, no tiem 400 hektāru ir
graudi – kvieši, mieži (šogad 320 hektāros izsala ziemāji), 105 hektāri kartupeļi, 15 hektāri sīpoli, 12 hektāri kāposti, 2 hektāri bietes, 7 tomātu siltumnīcas.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.