VEF MINOX cēlbilžu GALERIJA

img667

img667

21. diena – 30.08.2014.
Zemgaliešu lepošanās stāstu izcils noslēgums būtu arī stāsts par Ulmaņa piemēru krietnumam un Kūmu dzimtas darba sparu. Tomēr ir vēl kāds īpašs stāsts.
Varena latviešu ģimene – jelgavnieki Māris un Baiba Ozoli mīlestībā audzina astoņus bērnus!! Lepojas, ka “visu laiku ir ko darīt”! :) Lepojas ar katru no saviem bērniem – tik savstarpēji atšķirīgiem, ar savām īpašībām un talantiem, ar visiem stiķiem un niķiem. Vecākajam dēlam Jēkabam jau sešpadsmit, Matīsam – četrpadsmit gadu, Martai – divpadsmit, Kārlim – desmit, Annai – astoņi, Ernestam – pieci, Gustavam – trīs, Austrai – tikai gadiņš. Bildē nav Martas, kura šobrīd dejo, un Kārļa, kurš spēlē futbolu. Ģimene lepojas, ka dzīvo šeit, savā Tēvzemē, un nemaz nespēj iedomāties, ka varētu būt kaut kur citur. ”Citur tu esi un būsi svešinieks, un tikai šeit – saimnieks.”
Lepojas ar to, ka “uzdrīkstamies katru dienu, pārkāpjot pāri savai negribēšanai”, lepojas ar iemācīto bērniem – atsaucību, draudzību, darbīgumu un ģimeniskumu – “tās īstās Vērtības!” Lepojas ar izveidoto vidi, ar savstarpējo kopā būšanu!

Ar šādām ģimenēm Latvija pastāvēs mūžīgi mūžos – varena un krietna!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.