Ceļojums

Ceļojuma 1. un 2. diena

Ievada vietā tas, kam vajadzētu būt pēc visa, kas uzrakstīts zemāk, proti,

Imanta pirmais audio podkāsts no Zemgales Sātiem!
Klausies ar sātu.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

* * *

Zemgalju svetki Tervete Zemgalju svetki Tervete 2
Dodamies celjaa Dodamies celjaa 2

Ir nakts no 8. uz 9. augustu. Ne tikai negaisa dēļ gandrīz pacēlāmies gaisā. Nakšņojam Jaunpilī. Divās dienās piedzīvotais tā nogurdinājis, ka nav spēka no fotoaparāta datorā pārlādētās fotogrāfijas šķirot un komentēt. Vienkārši sametu pēc pēdējās izjūtas, jo pirmās jau guļ. Arī pirmie video materiāli safilmēti, taču tos gan vairs nav spēka nedz sagriezt, nedz samontēt, nedz vēl konvertēt un augšuplādēt Youtubē.

Celjsh uz Penkuli Zirgu speeki
Pansionats Mezhmalji Pansionats Mezhmalji 2

Īsumā. Ceļojumu sākām Tērvetes Zemgaļu svētkos ar visādām senu cīniņu demonstrējumiem. Dīvainā ekipāža tika laipni pamanīta un izsauca ne tikai sirsnīgu smaidu, bet arī interesi. Jo ar to esam bagātīgi uzlādēti paši. Netrūka pavizināties gribētāju. Pabijām Mežmaļu pansionātā, Īles bunkura piemiņas vietā, Pokaiņos un daudz kur šur tur vēl un vēl. Skabargu mājās sagaidītais rīts darīja saulainu ne tikai zemi, ūdeni un zirgu, bet mūs visus. Pagaidām lai pārējo pastāsta fotogrāfijas. Izgulēsimies un pa ceļam mēģināsim izdarīt neizdarāmo ar video materiāliem. Vēl jau tikai mācāmies. Tādas pieredzes nu gan līdz šim vēl nav bijis.

Iile Iiles bunkurs
Harijs latvietis Harijs latvietis 2
Riits Skabargaas Riits Skabargaas 2
Jaunpils Jaunpils 2

Arī zirgu vadīt vēl tikai mācāmies. Šodien jau sanāca pirmā spriegā situācija. Pēkšņi ceļam tuvojās pārāk aktīvu govju bariņš un zirgs tā satrūkās, ka bija gatavs ar visiem ratiem un mums mesties pāri grāvim. Grožus turēju es, taču tādam izrāvienam vēl pārāk saudzīgi. Saimniece sauca: “Rauj pa labi, rauj pa labi!”. Es jau it kā rāvu, taču, kā izrādījās, stipri vien par švaku. Tādos brīžos tam jāliek sajust ne jau bez domas tā zobos likto dzelzi. Saimniece pielēca laikā un mustangs  atgriezās uz trases. Būtu es dzejnieks un viņš Pegazs (vai vienkārši “gaziks” bez “pe”), mēs ar zirgu abi tā neuztrauktos – pārlidotu ne tikai grāvjus, bet arī Zemgales līdzenuma visaugstākos kalnus…

Video un smalkāks apraksts būs rīt…

Video un smalkā apraksta Parādnieks ;)

  • Pastāsti citiem:
  • Draugiem
  • Twitter
  • Facebook

Par Imantu

Par Zemgales ceļojuma galapunktu kļuva Saeima. Par to, pateicībā visiem, kas mani atbalstīja vēlēšanās, paklanos līdz Tēvzemei. PalDievs.

Lasīt vairāk »

Programma

Nacionālajā apvienībā jaunības degsme un ideāli apvienojušies ar pieredzi politikā.

Lasīt vairāk »

Kandidāti Zemgalē