Ceļojums

Ceturtā diena. Jau otrais Podgāzts

3-diena-03

Galvenais video pārcēlies uz ŠEJIENI

Nopietnā cikla “Paralēlais Parādnieks” svaigākais Pēršinga Činkiņa “Pēršings par mērkaķošanos” ŠEIT

Nu jau izdevās fiksēt otru podkāstu, labākā kvalitātē. Pirmo ieskaņoju telefonā, šo – videokamerā. Palaist ētērā varēju tikai tagad, jo ne visur ir piemērots tīmekļa pārklājums. Torņi lauku ļaudis nelutina, darbojas visgausākajā jeb gliemežu režīmā. Smagākas datnes iedabūt lapā var tikai no privātiem netiem, bibliotēkām, pastiem. Taču, kā zināms, novadi izpletušies, taču cilvēkiem iespējas ievērojami sašaurinājušās. Viss visiem tagad ir tālu un liels. The small is beautiful darbojas tikai konkrētu cilvēku, saimju, miestiņu lokālajās dzīvēs. Un tas arī ir tas skaistākais, ko izdodas notvert un pie galvaspilsētas kņadas, mākslīguma un stresiem radušajās smadzenēs līdzpārdzīvot līdz pārsteidzošiem apskaidrības brīžiem. Ļoti esmu pateicīgs visiem cilvēkim, ko Dievs man noliek ceļā dzīvai sastapšanai. Pat zirgam vakaros esmu tik pateicīgas. Jo kājām visu laiku tomēr jāiet viņam, ne man :)

Plašāk izrunājos pievienotajā audio reportāžā (lai jau saucas “podkāsts”, ja es te būtu braucis podus kāst vai gāzt, varētu tos droši dēvēt latviski par Podgāztiem. Varbūt tā arī dēvēšu. Savējie sapratīs.) Pēdējā Podgāztā, kā dzirdams, esmu jau tuvu aizmigšanai stāvus. Kaut kas manī no zemgaliešu zirga tomēr ir…

Fotogrāfijas liku pārāk daudz neizvēloties. Ja vakarā būs kāda vieta ar labnāku neta ātrumu, mēģināšu nosūtīt arī kādu pēdējo dienu video.

2.Podgāzts – no Sātiem

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


3.DIENA

4.DIENA

  • Pastāsti citiem:
  • Draugiem
  • Twitter
  • Facebook

Par Imantu

Par Zemgales ceļojuma galapunktu kļuva Saeima. Par to, pateicībā visiem, kas mani atbalstīja vēlēšanās, paklanos līdz Tēvzemei. PalDievs.

Lasīt vairāk »

Programma

Nacionālajā apvienībā jaunības degsme un ideāli apvienojušies ar pieredzi politikā.

Lasīt vairāk »

Kandidāti Zemgalē