Ceļojums

Jēkabpilī noslēdzies Imanta Parādnieka Zemgales ceļojums

Ar Kaspara Dimitera koncertu, Jēkabpils un Rīgas vislatviešu kopīgu talku Jēkabpils leģionāru mājās un Nacionājās apvienības dzeltenā siena zārda uzstādīšanu Kūku pagasta Zīlānu “Birzīšu” mājās aizvakar noslēdzās Imanta Parādnieka Zemgales tūre.
Ar “Birzīšu” saimnieka Mārtiņa Lazdāna atļauju viņa īpašumā Jēkabpils – Rēzeknes ceļa malā tika uzstādīts dzeltens siena zārds, kura krāsošanā katrs klātesošais pielika savu roku. Karodziņi tā galā katram garāmbraucējam atgādinās par Nacionālo apvienību.

Tālāk devāmies uz leģionāra Antona Laizāna atraitnes Ilgas, leģionāra Valda Griezāna un skautu vecbiedra un leģionāra Valda Sakara mājām ar dāvanu – mūsu Jēkabpils nodaļas aktīvā biedra Gundara Kalves zemnieku saimniecības sarūpēto malku, ko turpat arī saskaldījām un sakrāvām.

Visaizkustinošākais brīdis laikam bija ierašanās Ilgas Laizānes mājās, sagādājot sirmajai leģionāra atraitnei neviltotas prieka asaras… Ilgas kundze izteica pateicību Gundaram Kalvem arī par viņa vienības zemessargu sirsnīgajām rūpēm par Jēkabpils leģionāru ģimenēm un ļoti priecājās par Imanta zirdziņa Puteņa apciemojumu, kas atgādinājis par agrākiem laikiem, kad zirga pajūgā braucis vīrs Antons.

Pēc krietna darba steigšus devāmies uz Jēkabpils pilsētas laukumu, kur uzstāšanos jau bija sācis dziesminieks Kaspars Dimiters. Pēc kopīgi nodziedātās balādes “Meiča ar saulainām cirtām un kokli” apsveicām Imantu dzimšanas dienā, kas bija iekritusi ceļojuma pirmspēdējā dienā, un apēdām Kaspara sievas Līgas sagādāto ļoti gardo dzimšanas dienas torti.

Uzrunājot klausītājus, Imants atzina, ka būs grūti šķirties no ceļabiedra Puteņa un zemgaliešiem un atgriezties priekšvēlēšanu ikdienā, kuras dubļus jau paspēts atkaliepazīt, ierodoties uz LNT Zemgales līderu debatēm… Piedod, Imant, bet būs vien jāatgriežas, jo pavisam Tevi zemgaliešiem neatdosim – lai turpinātu līderu debašu zvaigžņu stundu (pēc kuras par balsošanu runā pat tie, kas agrāk par to vispār nedomāja), priekšā vēl daudz dubļu, kas jāizbrien.

Raksts pārpublicēts no portāla «Visu Latvijai»

Ceļojuma noslēguma video Š E I T

  • Pastāsti citiem:
  • Draugiem
  • Twitter
  • Facebook

Par Imantu

Par Zemgales ceļojuma galapunktu kļuva Saeima. Par to, pateicībā visiem, kas mani atbalstīja vēlēšanās, paklanos līdz Tēvzemei. PalDievs.

Lasīt vairāk »

Programma

Nacionālajā apvienībā jaunības degsme un ideāli apvienojušies ar pieredzi politikā.

Lasīt vairāk »

Kandidāti Zemgalē